Košík - 0,00 Kč 0

ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením

Poslat příteli

ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením

ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením

ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením  !!! nejprodávanější model !!!

Příjemce :

* Povinná pole

Zrušit nebo 
 • Zaslat dotaz
 • Zaslat dotaz

  ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením

  ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením

  ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením  !!! nejprodávanější model !!!

  Příjemce :

  * Povinné

  Nové

  Běžně dodáváme do 3 dnů

  12 190,00 Kč 10 990,00 Kč
  Počet
  - +

  ACTIVE 4,0 BT - křovinořez s hřídelí a antivibračním odpružením  !!! nejprodávanější model !!!

  Parametry

  Objem motoru: 38 cm3
  Max. výkon motoru: 2,3 Hp/1,7 kW
  Model motoru: 2-takt Active
  Startování: Ruční tahací startér
  Držadlo: Bike
  Objem nádrže: 0.8 l
  Karburátor: Membrána Walbro WYC
  Záběr nože: 300 mm
  Záběr struny: 450 mm
  Kovová hřídel: ANO
  Ramenní popruh: ANO
  Průměr tuby hřídele: 26 mm
  Antivibrační systém: ANO
  Strunová hlava: Poloautomatická
  Žací nůž: 3-zub
  Standardní výbava: 3-ramenní popruh safe, 3-zubý profi nůž
  Hmotnost: 7.4 kg
  Záruka: 2 roky

  Popis

  Profesionální hřídelový křovinořez ACTIVE 4,0 BT vyniká ve své třídě nízkou váhou, vysokýmvýkonem 1,7 Kw  a perfektním vyvážením. Vhodný na dlouhou práci v hustém porostu. Ergonomicky tvarované rukojeti se speciálně pogumovaným povrchem madel výrazně zpříjemňují práci s tímto křovinořezem. Systém antivibračního odpružení ACTIVEzabezpečuje efektivní tlumení vibrací motoru, hřídele a žacího nože. Součástí výbavy je speciální patentovaná poloautomatická strunová hlava TAP&GO s jednoduchým a rychlým návinem nové struny při výměně ( možno navinout strunu bez nutnosti demontáže strunové hlavy), plus žací nůž a PROFI 3-bodový zádový popruh. Pro profesionální nasazení lze využít robustnější varianty zmíněné strunové hlavy, která je osazena kovovým přítlačným knobem (u některých modelů současí základní vybavy). Ochranný kryt ACTVE-Combi pro travní žací kotouče a strunovou hlavu. Společnost Active jako první v tomto oboru vybavila tyto stroje vlastním digitálním zapalováním garantujícím snadný start za jakýchkoliv podmínek, nižší emise a také sníženou tvorbu usazenin v motoru. K výrazné redukci vibrací křovinořezu přispívá především dvoudílná kliková hřídel motoru se dvěmi protizávažími a také hřídel pro přenos kroutícího momentu uložená v šesti průchodkách. Vnitřní stěny válce motoru jsou upraveny technologií NIKASIL známou především z motocyklového průmyslu.

  Vlastnosti

  DIGITÁLNÍ ZAPALOVÁNÍ

  Pro lepší výkonnost bylo speciálně vyvinuto firmou Active digitální zapalování. Toto digitální zapalování zaručuje snadnější startování motoru za každých podmínek, čistší motor a nižší emise.

  KARBURÁTOR

  V motorech jsou použity karburátory typu Walbro WYK. Pro rychlejší a snadnější startování je použit ruční startér, který čerpá palivový mix do karburátoru. Membrány jsou vyrobeny ze speciálního teflonového materiálu, aby odolaly bezolovnatému benzínu.

  KLIKOVÁ HŘÍDEL MOTORU

  Dvojitá kliková hřídel s dvěma protizávažími je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli. Speciální design snižuje vibrace a zaručuje vysoké výkony.

  Píst – pro snižování vibrací jsou používány ultra lehké písty. Všechny písty vyrobené ze speciální litiny mají dva pístní kroužky pro zajištění delší životnosti stroje.

  PALIVOVÁ NÁDRŽ

  Větší víčko od palivové nádrže umožňuje snadnější plnění. Hadičky jsou vyrobeny z Vitonu, což je speciální materiál odolný vůči korozi bezolovnatého benzínu a vůči vysokým teplotám. Speciální zařízení k zamezení úniku výparů.

  POPRUHY

  Byly navrženy pro zajištění maximálního komfortu a bezpečnosti obsluhy. Pro všechny křovinořezy vyhovují patentované ACTIVE nylonové hlavy a platinová struna.

  PŘEVOD

  Převody jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, lehkého, ale velmi odolného. Kloubové hřídele mají 6 samo-mazacích průchodek, které snižují vibrace. Všechny tyto funkce zaručují maximální komfort obsluhy.

  PŘEVODOVKA

  Spolehlivé velmi odolné převodovky konstruované tak, aby odolaly i maximálním pracovním podmínkám.

  SPOJKA

  Všechny křovinořezy značky ACTIVE (kromě modelů 2,5 a 2,9) jsou vybaveny velmi odolnou 78mm spojkou se dvěma čelistmi. Silná spojka zajišťuje delší životnost a zaručuje, že všechen výkon je přenesen do řezacího zařízení.

  VÝFUK

  Při výrobě je použit speciální materiál (o síle 1,0mm), který snižuje emise hluku. Technologie Active používaná při výrobě tohoto komponentu zaručuje delší životnost výfuku díky snížené míře opotřebení (způsobené vysokými teplotami a olejem).

  VZDUCHOVÝ FILTR

  Dvoufázové vzduchové filtry. Tyto filtry garantují delší životnost motoru a nižší náklady na údržbu. Papírový filtr (ideální pro velmi prašné podmínky) je dodáván u motorů 4,5 – 5,5 – 6, 5.

  RUKOJEŤ

  Pogumovaná ergonomicky tvarovaná rukojeť zaručuje nejlepší pracovní komfort. U-rukojetě ACTIVE jsou nastavitelné na každé straně zvlášť.

  TLUMIČ

  Tlumiče jsou usazeny mezi pružnou hřídel a převodem, čímž jsou zajištěny nižší vibrace na madle. Speciální TDS systém (Twin Dumper System) je použit na všech modelech typu B-T. Tento systém byl vyvinut techniky z firmy ACTIVE, aby byly redukovány vibrace a byly v souladu s nejpřísnějšími předpisy v této oblasti.

  Updatting...